Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

27

Haziran
2011

Peki Farkı Ne?

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: Blog Sahiplerine Özel, Webmaster  |  Yorum: Yok  

The Social Network filmini sonunda izledim ve birkaç makalemde üst üste bunun etkisini görebilirsiniz. Çünkü oldukça yazılacak şey var üzerine diye düşünüyorum.

Neyse bu yazımızda daha önceden üzerine birkaç defa bu sitede birçok defa ise webmastersitesi’nde yazdığım bir konudan bahsedeceğim. Tabi ki filmden yola çıkarak.

Ünlü webmasterımız Marc Zuckerberg’e bir site fikri ile geliyorlar. Siteden biraz bahsettiklerinde Zuckerberg direk soruyor “peki, MySpace ya da Friendster’dan farkı ne?” İşte tam buradan bu konudan bahsedeceğim biraz. Dediğim gibi çokça defa bahsettik ama bir site kurmadaki en önemli gördüğüm bu faktör üzerine de sürekli yazmak istiyorum :).

Evet, siz söyleyin haydi daha önce yapılanlardan farkı ne? Bir farkı olması lazım yoksa mazide kaybolur gidersiniz. Az seviyede bir kazanç sağlarsınız belki ama bu size ne bir isim ne bir ün ne de bir servet kazandırır. Siz bir işe (yani şuan bu iş olarak web sitesi kurmaktan bahsediyoruz) başlarken öncelikle kendinize sormalısınız peki öncekilerden farkı ne?

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim