5

Mayıs
2012

Farklı Zevklere Uygun En Güzel Facebook Profil Kapak Resimleri!

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: Facebook  |  Yorum: Yok  

Madem Facebook ile bu kadar içeçeyiz, o halde Facebook’un timeline yani türkçe çevirisi ile zaman tünelini uygulamaya sokması ile birlikte profillerimiz için önemli bir konuma gelen ve profillerimizi canlandıran, farklı bir hava katan Facebook zaman tüneli kapak resimlerini sizlerle paylaşalım dedik.

Öncelikle tüm internetteki binlerce profil resimlerini araştırdık. Bunlar arasından en beğendiğim tam 54 tane her zevke uygun olabilecek farklı türlerde profil resmini bir araya getirdim. Açıkçası reklamlı profil resimleri benim hiç hoşuma gitmiyor. Yani profilinizde bir sitenin adı reklam gibi gözükmesi hoş olmuyor. Sizler de öyle düşünüyorsunuzdur diye elimden geldiğince reklamsız olan resimlerden en güzellerini derlemeye çalıştım. Reklamı çok belli olmayan, hoşuma gittiği için koyduğum sadece birkaç tane var. Bu 54 taneden birkaç tane örnek en üstteki resimde bulunuyor.

Aşağıda 30 + 24 tane olmak üzere iki farklı part halinde ekledim. İsterseniz sadece bir tanesini indirebilir veya ikisini birden inceleyebilirsiniz. Eminim ki içlerinden beğendikleriniz çıkacaktır. :)

Part 1 (30 Adet) : http://weblopedi.net/dosyalar/facebook-kapak-resimleri-1.zip
Part 2 (24 Adet) : http://weblopedi.net/dosyalar/facebook-kapak-resimleri-2.zip

İlerki zamanlarda farklı türden birbirinden güzel yeni profil kapak resimlerini daha sizlere sunacağız.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

*

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim