Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

12

Mayıs
2012

Talking Tom Cat Android Uygulaması

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: Android, Mobil, Teknoloji  |  Yorum: Yok  

Android işletim sistemine sahip bir cihazınız varsa eğer, bizce bu uygulamaya bir göz atmanız gerek. Android’in en eğlenceli uygulamalarından biriyle tanıştıracağız sizi.

Uygulamamızın adı Talking Tom Cat! Ekranda bulunan şirin kedimiz ayakta bize masum masum bakıyor ve bizi dinliyor. Konuştuğunuz şeyleri önce dinleyip sonra kendine has komik ses tonuyla dediklerinizi tekrarlıyor. Yaptıkları bununla da kalmayan şirin kedimiz, ekrandan kendine dokunulmasını ve okşanılmayı çok seviyor. Tabi sertçe vurup canını acıtırsanız bu da onu kızdıracaktır.

Son çıkan sürümü olan Talking Tom Cat 2’de ise şirin kedimizi kızdıran bir de köpek var. Bizimle birlikte kötü şakalar yapabiliyor, bir anda kedimizi korkutabiliyor.

Uygulamanın yapımcısı olan Outfit 7, sadece Talking Tom Cat ile de sınırlı kalmamış. Benzer şekilde başka uygulamalara da sahip, yani başka şeyleri de konuşturmanız mümkün. Hem de tüm bu uygulamalar ücretsiz.

Yapımcı Outfit 7’nin Google Play’deki uygulamalar sayfasına ulaşmak için kullanabileceğiniz linki aşağıda verdik. Burada hem Talking Tom Cat 2 Free’yi bulabilir, hem de bahsettiğimiz diğer uygulamalara da bir göz atabilirsiniz.

Outfit 7: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Outfit+7

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim