Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

16

Eylül
2012

Outlook.com’dan Mail Adresi Nasıl Alınır?

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: İnternet, Microsoft  |  Yorum: 1 

Outlook.com; Microsoft’un ücretsiz mail servislerine farklı bir anlayışla yaklaşarak tamamen kullanıcılara yönelik bir sistem geliştirmesiyle oluşturduğu yeni mail sistemi. Bu mail sistemine kayıt olduğunuz taktirde windows’un yeni görünümüne sahip, @outlook.com uzantılı bir mail adresine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Belirttiğimiz gibi @outlook.com uzantılı bir mail adresi almak isterseniz kayıt işlemi oldukça kolay. Öncelikle www.outlook.com adresine giriş yapıyoruz. Bu adres bizi kayıt için login.live.com’un bir sayfasına yönlendiriyor. Açılan bu sayfamızda solda yer alan resmin altındaki “Kaydol” butonunu kullanıyoruz. Bu buton bizi kayıt formuna yönlendiriyor. Bu kayıt formunu bilgilerimiz doğrultusunda dolduruyor, bu arada “Microsoft hesabı adı” yazan yerden almak istediğimiz mail adresini belirliyoruz.

Yapmamız gerekenler sadece bu kadar. Eğer istediğiniz e-posta adresi daha önceden başkası tarafından alınmadıysa eğer işlemler tamamlanmış olacaktır. Yeni mail adresinizi güle güle kullanın :)

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

1 Yorum Yapılmış!

    ali osman akıncı

    Mar 20, 2017

    ben autlook almak istiyorum nasıl alınır

    Cevapla

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim