Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

19

Kasım
2012

Microsoft Office 2013’ü Test Edin

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: Bilgisayar, Microsoft  |  Yorum: Yok  

Microsoft geçtiğimiz günler Office ailesinin en yeni sürümü olan 2013’ü piyasaya sundu. Son zamanlarda Windows 8 lansmanı ile uğraşan Microsoft, bir yandan da Office için yeni bir sürüm geliştirmekte idi. Yeni Office sürümünü Office 2013 olarak isimlendirdi. Bu Office sürümünde yeni bir uygulama gelmişe benzemiyor. Yine Word, Excell, Powerpoint, Outlook, OneNote,  Access ve Publisher uygulamalarını içeriyor.

Yeni Office 2013 sürümü için bir test sürümü başlatan Microsoft firması, kayıt olan herkese 60 gün süreyle yeni Office sürümünü test etme imkânı sağlıyor. Yeni yazılımı test etmek için ilgili web adresine gidip kayıt olmak, daha sonra elektronik posta adresinize gelen postaları okuyarak yönergeleri takip ederek yazılımın test sürümünü verilen internet adresinden indirmeniz yetiyor.

Microsoft, Office 2013’ün sunmuş olduğu test sürümünde Türkçe dili kullanılmıyor. 32 bit ve 64 bitlik iki farklı sürümü mevcut. Yazılımı indirip test ettikten sonra memnun kalmanız halinde lisans ücretini ödeyerek,  dokümanlarınızı kaybetmeden yeni Office sürümünüze sahip olabilirsiniz.

Windows 8’i duyurarak piyasada büyük yankı uyandırmış olan Microsoft yeni Office sürümü ile de piyasada büyük bir yankı uyandıracak gibi gözüküyor. Özelliklede Office 2013’e entegre edilmiş olan bulut desteği ile dosyalarınızı her zaman yanınızda bulundurabileceksiniz.

Böylece kıymetli dosyalarınızı asla yanınızda fiziksel bir donanım taşımadan istediğiniz her yerden ulaşabileceksiniz.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim