Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

16

Aralık
2012

Snapseed Artık Android’te, Hem De Ücretsiz!

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: Android, Google, Mobil  |  Yorum: Yok  

snapseedSnapseed nedir diye başlarsak eğer, iPhone’larda kullanılan enn iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesi diyebiliriz. Appstore’da genellikle ücretli olarak satılan bu uygulama zaman zaman da ücretsiz olarak kullanıcıların karşısına çıkabiliyordu. Kullanıcılar bu uygulamanın yetenekleri sayesinde fotoğraflarla harikalar yaratabiliyorlar.

Google yaptığı bir yatırımla yaklaşık 4-5 ay gibi bir zaman önce bu uygulamayı satın aldı. Satın aldıktan sonra Android için çalışmalarını yapan Google, Snapseed’i artık Android işletim sistemine sahip cihazlara da uygun hale getirdi. Artık Google Play’den indirilebilir durumda. Tabiki Google yapar da tam yapmaz mı diyoruz ve uygulamanın ücretsiz olarak ulaşılabili olduğunu da ekliyoruz.

Google’ın bu yatırımı aslında Facebook’un gündemde bayağı yer tutan Instagram yatırımına da karşı bir hareket gibi gözüküyor. Google, özellikle kendi sosyal ağı Google+ için Snapseed’i kullanacağa benziyor.

Google Play’deki İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niksoftware.snapseed

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim