Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

14

Ocak
2013

Google Chrome’unuz İçin Tema Seçin!

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: Bilgisayar, Google, İnternet  |  Yorum: 1 

google-chromeİnternet tarıyıcılarının en iyilerinden olan Google Chrome’un ilk yüklediğimizdeki gri ağırlıklı sade teması yerine birbirinden renkli, farklı zevklere uygun çeşit çeşit temalardan bir tanesini de yüklemeniz mümkün. Bu temalarla hem internette Google Chrome farkı ile gezinip hem de görsel olarak da tarayıcınızın zevkinize uygun olmasını sağlayabilirsiniz.

Tarayıcımıza temalardan birini yüklemek oldukça basit. Öncelikle yapmamız gereken Chrome Web Mağazası – Temalar linkine tıklamak. Burada karşımızda binlerce tema görebiliyoruz. Artık hangisini seçeceğiniz size kalmış. Bir temayı tarayıcınıza yüklemek için yapmanız gereken mouse ile o temanın üzerine geldiğinizde çıkan TEMA SEÇ butonuna tıklamak. Sonra birkaç saniye içerisinde tema indirilerek tarayıcınıza uygulanmış olacak.

Chrome Web Mağazası’nda hem Google’ın kendi geliştirdiği temalar hem de diğer kişiler tarafından Google Chrome için oluşturulmuş temalar yer alıyor. Bu seçenekleri sol taraftaki Temalar altında bulunan Google’dan ve Sanatçılardan isimli kategorilerle belirleyebilirsiniz.

google-chrome-tema

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

1 Yorum Yapılmış!

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim