Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

22

Şubat
2013

Outlook.com Hızla Büyüyor!

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: İnternet, Microsoft  |  Yorum: Yok  

outlook-comWindows 8’in çıkışı ile birlikte dünyaca popüler Hotmail.com mail servisi yerine yeni ve daha iyi bir ücretsiz mail servisi olarak hizmete sunulan Outlook.com büyümesine hızla devam ediyor.

6 aylık bir süre öncesinde Hotmail’i artık yenilemek yerine baştan kurdukları Outlook.com sistemi ile çok daha iddialı bir mail hizmeti ortaya koyan Microsoft, bu hizmet ile Hotmail’in kötü imajından da kurtulmak istiyordu. Geçen 6 aylık süreç ile ilgili kullanıcılarına da bir mesaj veren Microsoft bu süreçte 60 milyondan fazla outlook.com kullanıcısına eriştiklerini belirtiyor. Hedeflerinin çok daha üstünde bir başarı olan bu rakam gerçekten de çok iyi duruyor.

Sektörün en dişli rakiplerinden olan Gmail’e karşı çok daha hızlı bir çalışma içerisinde olan Microsoft ve Google arasındaki bu rekabet biteceğe benzemiyor. Tabi rekabet ortamında her zaman kalite vardır diyerek biz de bundan memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim