Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

12

Mayıs
2013

Yandex’ten Anneler Gününe Özel Hazırlık

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: İnternet, Yandex  |  Yorum: Yok  

yandex-anneler-gunu-logo

Birkaç gündür Anneler Günü için birçok markanın özel videolarından bahsediyoruz. İnternette viral olarak hızla yayılım gösteren videolar aslında markaların önüne geçerek dikkat çekmeyi başarıyor. Bu videolar hem yayılırken markaları da duyurmuş oluyor hem de markaların anneler gününü unutmadıklarını göstermiş oluyor. İşte bu güne özel hazırlıklar yapan bir isim de Yandex oldu.

Yandex Türkiye, ana sayfası olan yandex.com.tr’ye anneler gününe özel bir logo yerleştirdi (Yazımızın başındaki logo). Ayrıca Yandex, annelerimizi unutmayıp bir de özel reklam filmi hazırlamış. Diğer markaların da yer verdiği genel olarak benzer mantık gibi Yandex de aşağıda izleyebileceğiniz videoda olduğu gibi Annelerimizin “klasikleşmiş” sözlerine dikkat çekmiş.

Lafı çok fazla uzatmadan sizleri Yandex’in anneler günü özel videosu ile baş başa bırakıyoruz ancak her videoda olduğu gibi bu videonun da bitiş sözünü sizlerle paylaşalım: “Bazı soruların cevabı sadece annelerimizdedir. Bizm için her şeyin en iyisini bilen annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!”

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

*

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim