Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

18

Haziran
2013

Yandex.Mail İçin Tema Nasıl Seçilir?

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: İnternet, Yandex  |  Yorum: Yok  

yandex-mailYandex hakkında anlatımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda Yandex’in ücretsiz olarak sunduğu e-posta servisi Yandex.Mail‘i kullandığımız panelimiz için bir tema nasıl seçebiliriz bunu göreceğiz.

Yandex.Mail, Türkiye’deki ücretsiz e-posta servislerini düşündüğümüz zaman iddialı seçenekler arasında. Eğer siz de Yandex.Mail hesabınızı sık kullanıyorsanız panelinize özel, beğeninize uygun bir tema isteyebilirsiniz.

Yandex.Mail panelimize bir tema seçmek için önce giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra Sağ üst köşede “Temalar” diye bir buton yer alıyor olacak. Buna bastığımızda karşımıza farklı tema seçenekleri gelecektir.

yandex-mail-tema-1k

Burada küçük resimleri gözülen temalar arasından zevkimize uygun bir seçim yapabiliriz.

yandex-mail-tema-2k

İstediğimiz temanın üzerine bastığımızda hesabımıza hemen uygulanacaktır.

yandex-mail-tema-3k

Bundan sonra bu birkaç ufak adımı izleyerek istediğiniz temaya geçiş yapabilirsiniz. Bu kadarla da kalmayıp bazı temalarda tasarım dışında da birkaç özellik bulunabiliyor. Mesela harflerin büyük olmasını, bu şekilde daha kolay okuyabileceğini düşünenler için resminde harflerin yer aldığı “Büyük” isimli bir tema var. Veya bulunduğunuz şehrin anlık olarak hava sıcaklığını gösteren “Hava durumu” teması da yer alıyor.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

*

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim