Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

21

Haziran
2013

Özdilekten Online Alışveriş İmkanı

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: İnternet, Site İnceleme  |  Yorum: Yok  

ozdilekteyim-comYıllardır Türkiye’de birçok mağazasıyla aktif olan Özdilek, online alışveriş imkanı veren hipermarketini ve mağazasını da açtı. Biz de daha ilk zamanlarında Özdilek’in online alışveriş sitesini sizler için keşfetmeye başladık.

Ozdilekteyim.com adresinden ulaşabileceğiniz sitede hem sol tarafta hipermarket hem de sağ tarafta mağaza kısımları yer alıyor. Hipermarket kısmı için Şehir, İlçe ve Semt seçimi yapmanız gerekiyor. Şu anda servis yapılabilen şehirler sadece Antalya, Bursa ve İzmir. 15 binden fazla ürün arasından dilediğiniz ürünleri seçebiliyorsunuz. Sol taraftaki hipermarket menüsünde gıda ürünleri çok iyi şekilde kategorize edilmiş. Ürünleri bulmakta zorluk çekmiyorsunuz. Beğendiğiniz ürünlerin yanından istediğiniz miktarı seçip sepete ekliyorsunuz. Sepetinizin en az 30 TL olması gerekiyor. Açılışa özel kargo ücreti de istenmiyor. Gelelim Özdilek’te hipermarket alışverişinin en güzel tarafına. Hangi gün saat kaç civarlarında kapınıza gelmesini istiyorsanız onu seçebiliyorsunuz. Haftanın her günü için 4 farklı saat aralığı var. 10.00-12.30, 13.00-15.30, 16.00-18.30 ve 19.00-21.30 şeklinde 2 buçuk saatlik aralıklar yer alıyor. Satın aldığınız ürünlerin hangi gün hangi saat aralığında size gelmesini istiyorsanız eğer bunu aşağıda olduğu gibi seçebiliyorsunuz.

ozdilekteyim-teslimat-saati

Siparişiniz için bir sonraki adımda ödeme yönteminizi de seçebiliyorsunuz. Ödeme yolları arasında kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme, kredi kartı ile online olarak anında ödeme seçenekleri yer alıyor.

ozdilekteyim-odeme-secenekleri

Mağaza Kısmı ise Hipermarket Kısmından biraz farklı. Hipermarkette gıda ürünleri bozulabilecek ürünler olduğu için şehir kısıtlaması yer alıyor ancak Mağaza Kısmında böyle bir şey yok. Dilediğiniz kıyafetleri online olarak beğenebiliyor, gerekli renk ve beden gibi seçenekleri de belirledikten sonra sipariş verebiliyorsunuz. Kıyafetler dışında saat, gözlük, çanta, kemer gibi aksesuar seçenekleri de yer alıyor. Mağaza üzerinden siparişleriniz hangi şehirde olursanız olun kargo ile gönderiliyor. Özdilek’in online alışveriş sitesi Ozdilekteyim.com’un açılışına özel şu anda kargo ücretsiz.

Bir diğer Özdilek kampanyası ise; 25 Eylül tarihine kadar Özdilek mağazalarından veya Özdilekteyim.com adresinden yapacağınız her 75 TL’lik alışverişiniz ile 10 Nissan Qashqai çekilişine katılabiliyorsunuz.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

*

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim