Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

27

Haziran
2013

Potluck.it’e Nasıl Kayıt Olunur?

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: İnternet, Site İnceleme  |  Yorum: Yok  

potluck-it-kayitDünkü yazımızda sizlere yeni bir girişim olan sosyal ağ Potluck’ı tanıtmıştık. Bu yazımızda da nasıl kayıt olabileceğimize değinmek ve sizlere kısaca anlatmak istedik.

Potluck’a kayıt olmak çok kolay. Öyle uzun uzun formlarda birçok bilgi alanını doldurmaya hiç gerek yok. Saniyeler içinde kayıt olmak mümkün. Kayıt olmak için Potluck.it ana sayfasının alt kısmında yer alan kısa formdaki bilgileri doluruyoruz. Bu forma ulaşmak için açılışta sağ üstte bulunan “Sign Up” butonuna basabilir veya direk Potluck Sign Up linkine de girebilirsiniz.

Aşağıdaki resimde sırayla yazdığımız gibi boşluklara bilgilerimizi yazıyoruz. Ad, soyad, kullanıcı adı, e-mail adresi ve istediğimiz şifre bilgilerini belirledikten sonra Join Potluck butonuna basıyoruz.

potluck-it-form

Hesabımızı artık kullanmaya, link paylaşımı yapmaya başlayabiliriz. Başlarken tanıtım için ufak bir tur ile de size tanıtmaya çalışıyor. Arkadaşlarınızı Facebook, Twitter, Google yardımıyla bulabilirsiniz. Yalnız hesabınız için yapmanız gereken son şey ise belirlediğiniz e-mail hesabına girip yer alan onay linkine tıklayıp e-mail adresinizi de onaylamak.

Herkese iyi link paylaşımları!

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

*

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim