Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

30

Haziran
2013

Özgün Yazılarınızı Kopya İçerikle Kirletmeyin

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: Blog Sahiplerine Özel, Webmaster  |  Yorum: Yok  

ozgun-yaziİnternette websitesi sahiplerine önerilerde bulunduğumuz birçok yazıda mutlaka özgünlüğün öneminden bahsetmeye çalışıyoruz. Çünkü interne siteleri hangi konu üzerine olursa olsun ziyaretçi çekebilmeleri için Google özgün olmalarına önem veriyor. Biz de hem bu önemli noktayı hatırlatmak hem de internette kaliteli içerikleri daha fazla görebilmek için bu konu üzerine duruyoruz. Özgün içeriğin bir blogda bulunmasının yanında bu özgün içerikleri kopya içerikle kirletmemek de önemli.

Blogunuzda özgün içerikler yayınlıyor, özgün yazılar yazıyor olabilirsiniz. Ancak blogcuların düştüğü bir hata da şu: az sayıda özgün yazı yazdıklarında eksiği gidermek için kopya içerikler eklemeye başlıyorlar. Bunu bir hata olarak görüyoruz çünkü özgün yazılarınız da bir anda diğer kopya yazılar arasında kaybolmaya başlıyor. Halbuki az bile olsa sadece özgün yazılardan oluşmuş bir site, bir blog daha hoş duracaktır.

Eğer derseniz ki ben yazı yazamıyorum ama az oluyor ne yapayım diye; direk bir yazıyı almak yerine o konuyu siz kendi ağzınızla anlatabilirsiniz. Ayrıca şu yazımızda anlattıklarımıza da dikkat edebilirsiniz: Yazacak Bir Şey Bulamayanlar İçin Birkaç Tavsiye! http://weblopedi.net/1995-yazacak-bir-sey-bulamayanlar-icin-birkac-tavsiye.html

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim