Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

4

Temmuz
2013

iWatch’ın İzleri Ortaya Çıkıyor!

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: Apple, Mobil, Teknoloji  |  Yorum: 1 

iwatch-prototypeGiyilebilir teknolojiler de akıllı telefonları hemen arkasından takip eden bir furya halinde geliyor: Google’ın akıllı gözlüğü, akıllı saatler ve nicesi… Apple’ın da piyasaya bir akıllı saat sürmesi beklenirken ilk izler ortaya çıkmaya başladı.

iWatch şeklinde adlandırılan Apple’ın akıllı saati ile ilgili haberler zaten bir süredir gelmeye başlamıştı. Şimdi de izler bunu daha da kesinleştirir yönde. Apple’ın Türkiye’nin de aralarında bulunduğu bazı ülkelerde iWatch ismi ile ilgili bulunduğu patent başvurusundan görüntüler sızmaya başladı. Apple’ın bu konuda dikkatli davrandığı ve isim konusunda daha sonradan sorun yaşamak istemediği açık.

Patentlerle ilgili başvuruları erkenden yaparak bu ismi eline geçirmek isteyen Apple’ın iWatch’ı yıl sonuna kadar çıkarması bekleniyor. Apple tarafında iWatch ile ilgili hiçbir resmi bilgi yer almasa da internete sızan bilgiler kullanıcıları meraklandırmak için oldukça yeterli oldu. iWatch ile ilgili henüz sızmış bir görüntü de yer almıyor ancak kişilerin yüzlerce farklı hayali prototip tasarımı internette. Apple, iPhone kullanıcıları için eminiz ki efsane yaratacak bir saat ile giyilebilir teknolojilere giriş yapacaktır.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

1 Yorum Yapılmış!

    özgür kurt

    Kas 20, 2013

    merhaba saat cokılgımı cekdı gercekden varmı varsa nasıl ulaşabilirız fıyatı nedır nerden ögrenebılırız

    Cevapla

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim