Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

5

Temmuz
2013

Zaytung’un E-ticaret Girişimi Sevenlerinin Karşısında!

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: İnternet, Site İnceleme  |  Yorum: Yok  

zaytung-store

Türkiye’nin ünlü platformlarından bir tanesi olan Zaytung da sonradan e-ticaret girişimini açan siteler arasına girdi (Daha önceden Fizy gibi örneklerin de e-ticaret girişimleri olmuştu.). Biz de bu yazımızda Zaytung’un bu yeni girişimine değinmek istedik.

Store.Zaytung.com subdomaini üzerinde yer verilen Zaytung Store‘da her yerde mizahi yöne dikkat çekilmiş. Logo altında her yenilemede yüzleri güldüren farklı sözler yer alıyor. Zaytung Store e-ticaret girişiminde birbirinden ilginç ürünleri de görebiliriz. Zaytung’un esprili ve ilginç çizgisi üzerinden giden bu girişimde üzerinde ilginç yazılar olan kupalar ve esprili açıklamaları ile farklı ürünler dikkat çekiyor. Örneğin Vida şeklindeki bir askılık ürününde şöyle bir açıklama görebilirsiniz: “Her şey, ofisin altındaki naburcuyla 3 çiviyi 35 TL’ye satamazsın – satarım tartışması üzerine başladı… (İddiayı kazanmak için ilk siparişi ekip olarak biz aldık aramızda kalsın)“.

zaytung-store-vida

Tüm bu anlattığımız yönleri ile ilginç bir girişim olduğu kesin. Son olarak da sizlere 75 TL ve üzeri alışverişlerde de ücretsiz kargo olduğunu da belirtelim. Herkese iyi alışverişler!

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

*

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim