Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

14

Temmuz
2013

Vizify İle Twitter Videonuzu Hazırlayın!

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: İnternet, Site İnceleme, Twitter  |  Yorum: Yok  

vizify-twitter-videoTwitter‘ın sevilen bir sosyal ağ olduğu kesin. Bu ağla ilgili bazı ek girişimler de kendilerini gösteriyorlar. Bunlardan biri de Vizify. Vizify, Twitter hesabınızla ilgili hoş bir video hazırlamanıza imkan veriyor.

Vizify, aslında profilinizi bir video haline getiriyor. Profilinizle ilgili bazı istatistiki bilgileri, yayınladığınız resimleri, bazı Tweetleri kullanarak ortaya bir video çıkartıyor. Yapmamız gereken ise çok basit. Vizify Twitter Video linkine giriş yapıp “Get it now!” butonuna basıyoruz.

Twitter hesabımıza kayıtlı olan e-mail adresimizi giriyoruz ve sisteme giriş yapmıi oluyoruz. Sistem rastgele fotoğraflarınızı, Tweetlerinizde en çok kullandığınız kelime veya kelime gruplarını, en sıkı takipçilerinizi, bazı Tweetlerinizi seçip ortaya bir video şablonu çıkartıyor. Siz bu video’da istediğiniz şekilde şablonda sıra değişikliği, ekleme-çıkarma yapabiliyor, farklı bir müzik belirleyebiliyorsunuz. Video şablonunu kullandıkça düzenlemeyi daha iyi öğrenebilirsiniz. Videolarınız hesabınızla ilgili birçok ayrıntıya da yer veriyor. “When I Tweet” şablonunda günün hangi saatlerinde en çok tweet attığınız gösteriliyor örneğin.

Son haline getirdiğinizde artık videonuz hazır olacaktır. Bu videoyu takipçilerinizle, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Daha sonradan bu videoları beğenmezseniz değiştirmeniz de mümkün tabi.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

*

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim