Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

18

Temmuz
2013

Potluck.it’in iOS Uygulaması Sizlerle!

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: İnternet, Mobil  |  Yorum: Yok  

potluck-it-ios

3 hafta önce sizlere “Sosyal Ağlar Arasında Yeni Tarz Potluck.it Açıldı!” başlığı ile tanıttığımız, link paylaşımı üzerine kurulu sosyal ağ Potluck.it, iOS uygulamasını yayınladı.

Artık her sosyal ağ için gerekli mobil uygulamalar, insanların bu sosyal ağlarda aktif şekilde daha kolay olarak bulunabilmelerini sağlıyor. Potluck da iOS işletim sistemini kullananlar için uygulamasını sundu.

Kullanıcılarına gönderdiği mail ile ve diğer platformlardan da duyrulan iOS uygulamasına Potluck iOS linkinden ulaşabilirsiniz. Uygulamanın daha bir başlangıç olduğu kesin çünkü Potluck ekibi tam zamanlı iOS geliştiricileri aradıklarını da hem mailde hem de Twitter hesaplarında belirtiyorlar. iOS geliştiricileri Potluck Jobs mail adresine başvurarak çalışma imkanı kazanabilecekler.

Potluck.it sosyal ağının Android uygulaması ise henüz mevcut değil. Fakat Android gibi büyük bir platform için de kısa zamanda bir uygulama sunacaklarını düşünüyoruz.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim