Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

29

Temmuz
2013

Uygun Fiyatlı iPhone Bu Sene Geliyor Mu?

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: Apple, Mobil, Teknoloji  |  Yorum: Yok  

apple-iphone-liteiPhone‘un meşhur dedikoduları, sonbaharın yaklaşması ile iyice yoğunlaştı. Weblopedi’de de daha önce bu dedikodular üzerine konuşmuştuk ve bu sene de dedikoduların gündeminde iPhone’un yeni çıkaracağı modeller var. Bu ürün ordusundan iPhone 5S heyecanla beklense de asıl gözler uygun fiyatlı iPhone‘un üzerinde!

Geçtiğimiz sene 12 Eylül’de iPhone 5’in tanıtımını yapan Apple’ın bu sene de eylül başındaki bir etkinlik ile iPhone 5S’i tanıtması dört gözle bekleniyor. Ancak bu sene gündemde iPhone 5S tek başına değil. iPhone serisinin piyasadaki yüksek fiyatlarından yakınanların merakla beklediği bir de “ucuz iPhone” modeli var. iPhone Lite olarak isimlendirilmesi beklenen bu daha ekonomik iPhone modelinin varlığı hakkında tabi güncel bir açıklama henüz Apple tarafından yapılmadı. Apple, bu senenin başında ucuz iPhone hakkındaki dedikoduları yalanlamıştı fakat aradan geçen aylar içerisinde iPhone’un bu ekonomik modeli hakkında dedikodular hiç bitmek bilmedi hatta bu telefona ait olduğu söylenen fotoğraflar bile sızdırıldı.

iOS’un yeni versiyonu olan iOS 7 işletim sistemi ile birlikte piyasaya sürüleceği söylenen iPhone Lite’ın, diğer iPhone’lara göre daha düşük özelliklerde olacağı ve uygun fiyatıyla daha düşük bütçelere hitap edebileceği belirtiliyor. Normalde siyah veya beyaz renk seçenekleri ile piyasada kendini gösteren iPhone’ların yeni modellerinin renkli kapak tasarımları ile tanıtılması bekleniyor.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


Bu Yazı İçin Belirlediğimiz Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

*

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim