Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

4

Ekim
2013

Template Monster’dan Premium Temalar Çekilişle Ücretsiz!

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: Webmaster  |  Yorum: 8 

template-monsterÜnlü premium web şablonları sitesi TemplateMonster.com’un Türkiye ekibi ile ortak çalışmamız sonucunda bir çekiliş düzenleyerek kazananlara ücretsiz tema hediye edeceğiz. Siz de eğer bir site sahibi iseniz Template Monster’dan ücretsiz olarak bir Premium tema sahibi olabilirsiniz. Hem de ister Joomla, Drupal ister WordPress temalarından veya isterseniz diğer tüm web şablonlarından bir tanesini seçebilirsiniz.

Eğer Weblopedi.net ile siz de bir Premium temayı ücretsiz olarak kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken çekilişimize katılmak. Hatta 2 hafta sürecek bu süreçte çekiliş hakkınızı ve dolayısıyla da kazanma şansınızı katlayarak arttırabilirsiniz.

Çekilişe Nasıl Katılabilirsiniz?

Çekilişe katılmak için bu konumuz altından yorum yazarak neden premium bir temaya ihtiyaç duyduğunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Örneğin kendime bir müzik blogu açacağım ve bunun için bir temaya ihtiyacım var gibi bir yorum yazabilirsiniz. Bunu yazmanız size 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Bu yorumu yazmadan önce aşağıdaki adımları da uygulayıp bizimle paylaşırsanız eğer çekiliş hakkınızı arttırabilirsiniz:

1. Twitter hesabınızda “@weblopedi ‘den ücretsiz tema alacağım çünkü…” şablonunu kullanarak kendi nedeninizi yazıp paylaşırsanız eğer bu size +1 çekiliş hakkı daha kazandıracaktır. Bu paylaştığınız Tweet’in linkini lütfen yukarıdaki yorumu yazarken sonuna ekleyin.

2. Bir blog yazısı yazıp ücretsiz dağıttığımız temalar hakkında fikrinizi belirtirseniz ve bu konumuza da (http://weblopedi.net/6365-template-monsterdan-premium-temalar-cekilisle-ucretsiz.html) link verirseniz bu size +2 çekiliş hakkı daha verir. Bu paylaştığınız blog yazınızın linkini lütfen yukarıdaki yorumunuza ekleyin.

Nelere Dikkat Etmelisiniz?

1. Biz, sizinle e-mail ile iletişim kuracağımız için bu konumuza yazdığınız yorumlar çok önemlidir. Yorumlara ekleyeceğiniz e-mail adresleri mutlaka doğru olmalıdır.

2. Yorum içeriği olarak dalga geçici, kötüleyici yorumlar kabul edilemez. Bu tür yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen bu çekilişimizle birlikte eğlenelim.

Çekiliş Nasıl İşleyecek? Kaç Kişiye Ödül Verilecek?

 • Çekilişe katılabilmek için özellikle doğru bir e-mail adresi ile yukarıda belirttiğimiz gibi buraya yorum göndermelisiniz. Bunun dışındaki tweet atma ve blog yazısı yazma tercihe bağlıdır.
 • 13 Ekim Pazar günü saat 16.00’a kadar çekilişe katılımlar alınacaktır.
 • Çekiliş sonucunda 3 kişiye TemplateMonster.com/tr adresinde kullanabilecekleri kod verilecektir ve istedikleri şablonu ücretsiz olarak alabileceklerdir.
 • Alınan katılımlar, herkesin kaç çekiliş hakkı olduğuna göre belli bir sıraya konacak ve numaralandırılacaklardır. Örneğin bir kişinin 4 çekiliş hakkı varsa çekilişe ardışık 4 numaranın sahibi olarak girecektir. Bu numaralandırmalar arasından random.org sitesi ile 3 asıl talihli seçilecektir.
 • Bir kişi, birden fazla kod kazanamaz. Herhangi bir hile yapıldığı tespit edilirse çekiliş dışı kalacaktır.
 • Kazananlar tespit edildikten sonra sitemiz üzerinden açıklanacak ve bize verdiğiniz e-mail adresleri ile iletişime geçilecektir.

Diğer Notlar

 • Çekilişe başvurular 13 Ekim günü saat 16.00’da bitecektir. Bu saate kadar olan başvurular değerlendirilecektir. Başvurular arasından çekiliş yapmak ve kazananları seçmek bayram arefesinde zaman alabilir. Biz yine de bayramdan önce bu sonuçları açıklamaya çalışacağız. Bu süre zarfında sabır göstereceğiniz için teşekkür ediyoruz şimdiden.
 • Her türlü güncelleme ve sonuçlar için bu konuyu takip ediniz.

Güncelleme: Sonuç Ve Kazananlar

Bugün günlerden 14 Ekim 2013, saat 21.42. Dün katılımını sonlandırdığımız yarışmamızda her bir katılımcımızın kazandığı çekiliş hakkı kadar ismini tekrarlayarak yazdık ve baştan sona her birine numara verdik. Ünlü rastgele numara veren site random.org kullanarak sırasıyla üç talihlimizi de belirledik. Bu talihliler aşağıda yorumları yer alan Mehmet Bey, Nurettin Kaya ve İsmail Ağaç oldu.

Bizim aracılığımız ile TemplateMonster’dan ücretsiz tema hakkı elde eden okurlarımızın yorum yazarken ekledikleri mail adresleri yetkililer ile paylaşılacak ve tema kazanan kişilere ödüllerine nasıl sahip olabilecekleri konusunda mail gönderilecektir. (Yorumlarınızı yazarken eklenilen mail adresleri eğer yanlış ise maalesef talihliler ödülleri üzerindeki haklarını kaybederler.)

Yarışmamıza katılan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ve Weblopedi.net’i takip etmeye devam etmelerini diliyoruz. İleride farklı çekilişlerle buluşmak ümidiyle herkese güzel günler.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<


yorumlar:

8 Yorum Yapılmış!

  Onat Özdemir

  Eki 04, 2013

  Kendi oyun magazin blogumu açmak istiyorum.Templatemonster’da beğendiğim bir tema var bu yüzden bu çekilişe katılmak istiyorum.

  Cevapla

  Cihad GÜÇ

  Eki 04, 2013

  Web Tasarım İşiyLe Uğraşıyorum. Templatemonster’da Güzel Temalar Var Bu Yüzden Çekilişe Katılmak İstiyorum.

  Cevapla

  Nurettin Kaya

  Eki 07, 2013

  Grafik tasarım sitemin temasını değiştirmek istiyorum. Tasarımımı çoktan seçtim bile. Herkese başarılar.

  http://speakex.blogspot.com/2013/10/template-monsterdan-premium-temalar.html
  https://twitter.com/speakex/status/387261481961545728

  Cevapla

  Gökberk Durmaz

  Eki 07, 2013

  Evet! Çekilişe katılımlar devam ediyor. Sayın Nurettin Kaya tebrikler. 4 çekiliş hakkı ile şansınızı büyük oranda arttırdınız. Herkese iyi şanslar.

  Cevapla

  İsmail Ağaç

  Eki 10, 2013

  Sevgilimle beraber blog oluşturma düşüncesi içindeyiz kazanırsam çok işime yarayacak. Herkese başarılar

  https://twitter.com/oloomm/status/388396141873594368

  Cevapla

  mehmet

  Eki 10, 2013

  web tasarım işiyle uğraşıyorum pek çok site projem var ve template monster buna biçilmiş kaftan. çekiliş için teşekkürler kolay gelsin

  Cevapla

  Taner AYDOS

  Eki 11, 2013

  @weblopedi ‘den ücretsiz tema alacağım çünkü sitemin teması değişecek ve bu çok iyi gelecek..

  https://twitter.com/TanerAydos1/status/388411296867037184

  Cevapla

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim