Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam

14

Şubat
2014

Sevgililer Günü İçin Aklımda Kalan Videolar

Paylaş!: Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! MySpace'te Paylaş!
Yazar: Gökberk Durmaz  |  Kategori: İnternet  |  Yorum: Yok  

sevgililer-gunuÖzellikle markaların özel günlerde damgasını vuran videolarını biliyoruz. Çoğu viral video formatında hazırlanan ve markanın dışında video içeriği öne çıkan ancak bir yandan da markayı bize hatırlatan videoları oldukça beğeniyoruz. Anneler gününü bu konuda örnek gösterebiliriz ancak bugün gündemimizde sevgililer günü var. İşte bu yılın sevgililer gününde aklımızda kalan birbirinden eğlenceli videolar.

Bu videolar sevgililer gününden önce izleyicilerin karşısına çıkarılan videolardan seçtiklerim. Bugün yayınlanan farklı sürprizler olursa ayrıca sizlerle bu yazımızda buluşturacağım.

14 Kubat Hepimize Kutlu Olsun #14Kubat

Şarkıcı Kubat’ın da katkıları ile bir gnctrkcll videosu. Özellikle sevgilisi olmayan kişiler üzerinden giden bu video eminim herkesi eğlendiriyordur. Şarkı güzel, kurgu güzel, sözler güzel daha ne olsun.

Atilla Taş’ın Sevgililer Günü Hediyesi

Farklı şarkıları ile gündeme gelen (yam yam style gibi) Atilla Taş, bu sefer Sevgililer Günü’ne özel bir şarkı videosu çekmiş. Atilla Taş’ı sevenler olabilir, sevmeyenler olabilir ama sözlerin şarkıya uyumunu beğendik. Video gerçekten eğlenceli. Tek görünen marka adı Samsung olması sebebi ile Samsung virali dedirtse de aslında bir marka üzerinden gitmiyor. Buyrun siz izleyin.

#14SubattaNeAlınmaz

Vestel’den olaya farklı bir yaklaşım. 14 Şubat’ta şunu alın, bunu alın gibi sözlere karşı 14 Şubat’ta Ne Alınmaz? diye soruyor. Sevgililer günü reklamımız bu sefer ters taraftan geliyor ama farklı olmak da iyidir diyerek beğendiğim bir reklam fikri olduğunu belirtmek istiyorum. Konu 14 Şubat’ta Ne Alınmaz? diye sorduğu için de reklamındaki indirimi 15 Şubat’ta başlatıyor Vestel.

İlişkiyi Rutinden Kurtarmanın * 7 Altın Kuralı! *

Eti’nin Benimo’su üzerinden yapılan bir sevgililer günü viral videosu. Sevgililerin içerisindeki maddelerde kendilerinden bir şeyler bulacağı kesin gibi. Buyrun izleyelim.

Yazar: Gökberk Durmaz


Weblopedi.net Kurucusu. İnternet sitelerine, teknolojik gelişmelere büyük ilgisi var. Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde okuyor.

Gökberk Durmaz Blog Twitter Facebook Google+<

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misiniz?

© 2011 Weblopedi.net - Tüm Hakları Saklıdır
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Weblopedi Site Yazarı Google +: Gökberk Durmaz alexa bilgilerim