Hakkımızda

Sitemiz weblopedi.net 17 Nisan 2011 tarihi itibariyle yepyeni bir sistem ile açılışını yapmıştır.

Weblopedi.net olarak internet, webmaster, web siteleri, bilgisayarlar gibi konularda makaleleri, haberleri, resimli-videolu anlatımları bazen de ilginç videoları sizlere en kolay ve en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz.

Açıldığı günden bu yana güncelliğini koruyan weblopedi.net’te gündemdele ilgili haberleri size ulaştırmak için yazılar yazıyor, öğretici bulduğumuz anlatımlara yer veriyor, bazen de bize gelen soruları cevaplayan makaleler yayınlıyoruz.

Sitemize doğrudan ulaşmanın yanısıra RSS adresimize de abone olabilirsiniz.

Bizlere en kısa yoldan ulaşmak istiyorsanız:

İletişim için E-mail adresi:

Twitter Hesabımız: @Weblopedi

 

Yorumlarınız Hakkında

Sitemizde yer alan yorumlama özelliği tüm ziyaretçilerimize açıktır. Sizler dilerseniz yaptığınız yorumlarınızla konu ile ilgili fikirlerinizi belirtebilir, dilerseniz konuya katkıda bulunacak bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yaptığınız yorumlar öncelikle sitede yönetici onayına sunulduğu için hemen yayına girmemektedir fakat biz en kısa sürede onaylayıp yayına sokmaya çalışıyoruz.

Bazı yorumlar 2 ana sabep altında onaylanmayabilmektedir.

 1. Onaylanmayan yorumların ilk sebebi her gün sitemize otomatik olarak gönderilen onlarca spam yorumu ayırmak için kullandığımız eklenti, bazı yorumları bu şekilde spam olarak algıladığı için yorumlar bizim onayımıza sunulmadan elenmektedir. Bu tip durumlara yol açan etmenler şunlardır:
  • Birçok link içeren yorum içeriği
  • Yorum yazarken ad soyad kısmına link elde etmek için anahtar kelimeleri yazmak
 2. Diğer bir durum ise gönderilen yorumların uygunsuz olarak nitelendirilmesinden dolayı tarafımızca onaylanmamasıdır. Yorumların bu şekilde değerlendirilip onaylanmamasına neden olan bazı durumlar:
  • Birinci sebepte olduğu gibi sadece link elde etme amaçlı yazılan yorumlar bazen kabul edilmemektedir.
  • Yorum içeriğinde uygunsuz konuşma tarzı veya uygunsuz kelimelerin yer alması halinde yorumlar onaylanmamaktadır.
  • Yorum yapılan konuyla tamamen ilgisiz olan yorumlar da maalesef kaldırılmaktadır. (Bu durum da genellikle link almak için yapılan otomatik yorumlarda gözükmektedir.)

“Hakkımızda” için 12 yanıt

Sitenizde çok kaliteli makaleler yayınlıyorsunuz. Fakat tasarım yönünden değişirseniz çok büyük bir internet portalı haline gelebilirsiniz. ;)

ben kendime nasıl bir web sitesini kurarım diye araştırırken, sitenizi gördum. ilk görünümlerim olumlu kalıtelı birşeye benziyor bakmaya devam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*